top of page

Možnosti pronájmu

20171103_154937.jpg
JEDNORÁZOVÝ HODINOVÝ

     PRO RODINY - počasí Vám nepřeje a Vaše ratolesti mají energie na rozdávání? Nebo se chcete sejít s přáteli nad šálkem kávy, ale nevíte co si počít s bandou výrostků v klidné kavárně? Vemte je k nám do tělocvičny, kde se mládež vyřádí a Vy si můžete v klidu dopřát kávu v našem občerstvovacím koutku.

     NA TÝMOVÉ PORADY - čeká Váš tým důležité utkání nebo play-off a nechcete se mačkat někde v šatně? V naší tělocvičně můžete využít velkou stěnu pro projekci, velký počet židlí i občerstvovací koutek.

     NA SETKÁNÍ S RODIČI / KLUBOVÉ PORADY / atd...

20170914_153716.jpg
DLOUHODOBÝ HODINOVÝ

     Klasický pravidelný pronájem využijete například na LEKCE SKUPINOVÝCH CVIČENÍ, které jste si možná už dávno přáli založit nebo běžné TRÉNINKY Vašeho sportu. 

     Né každý klub a tým si může dovolit zásobu vybavení - využijte velké množství a našich pomůcek na doplňkové KONDIČNÍ, KOORDINAČNÍ či KOMPENZAČNÍ TRÉNINKY. Víme, jak je těžké udělat každý trénink zábavný a pestrý - rozmanitost našeho vybavení Vám tuto nelehkou úlohu zjednoduší.

     Rozmanitost našich nejen sportovních pomůcek pro děti dělá z naší tělocvičny ideální místo pro DĚTSKÉ KROUŽKY.

20170905_141242.jpg

CELODENNÍ

 

   V naší tělocvičně jsou k dispozici 4 rozkládací stoly, velký počet židlí a koutek pro občerstvení. Díky tomu jsou naše prostory naprosto ideální na sportovní či zdravotní ŠKOLENÍ, KURZY či WORKSHOPY, kdy část dne chcete zapisovat teorii u stolu a poté během chvilky mít k dispozici velký prostor pro praktická cvičení apod.

   Velký prostor můžete ale samozřejmě využít i na jinak - pravidelně u nás například probíhají i SOUSTŘEDĚNÍ pěveckého sboru.

   Stoly, židle, houpačky a další vybavení pro děti - to je zase kombinace, která se nabízí pro uspořádání nějaké originální OSLAVY.

bottom of page